drukarnia cyfrowa, druk cyfrowy, drukarnia cyfrowa poznań, wydruki cyfrowe, ulotki, wizytówki, rollupy, druk wielkoformatowy, banery

Wizytówki

Mały, niepozorny kawałek kartonika, który na stałe wpisał się do kultury biznesowej i towarzyszy zarówno oficjalnym okazjom, jak i niezobowiązującym spotkaniom. Starannie i z pomysłem wykonana wizytówka to doskonała okazja, żeby zrobić na naszym rozmówcy dobre wrażenie. Istotne  jest to zwłaszcza w sytuacji, kiedy mamy do czynienia z potencjalnym kontrahentem. Warto więc poświęcić chwilę na wybranie ciekawego projektu wizytówki i odpowiedniego miejsca w którym wykonamy nasze wizytówki, gdyż od tego jak będzie ona wyglądała w dużej mierze zależy to, czy zapadnie w pamięć osobie, której zostanie wręczona.

Wizytówi cennik
wizytówki poznań

Standardowe formaty wizytówki:

  • 90 x 50 mm
  • 85 x 55 mm

Możliwe warianty:

Wizytówka klasyczna – na sztywnym papierze (350 g/m2), drukowana jednostronnie lub dwustronnie na papierze błyszczącym lub matowym.

Wizytówka foliowana – laminowana cienką folią matową lub błyszczącą. Folia dodatkowo usztywnia oraz zabezpiecza wizytówkę.

Wizytówka z zaokrąglonymi rogami

Masz bujną wyobraźnię i  w Twojej głowie powstał szalony projekt, który chcesz przenieść do rzeczywistości? Myślisz o wizytówkach plastikowych, drukowanych na papierze czerpanym bądź też wybiórczo lakierowanych?  Napisz do nas używając formularza kontaktowego a my zrobimy wszystko co w naszej mocy, żebyś otrzymał wizytówki z których będziesz dumny.

 

Masz pytania? Chcesz negocjować ceny?

Skontaktuj się z nami

Wypełnij proszę formularz, a nasz handlowiec odezwie się z dopasowaną do wymagań ofertą:

 

Wpisz nakład

Wybierz wymiar

Kolor

Gramatura papieru

*Adres e-mail

*Telefonu

Dodatkowe informacje dotyczące zamówienia

Kontakt bezpośrednio z naszym Działem Handlowym

Krzysztof Respondek:
Tel: 508 517 759

Michał Grabowski:
Tel: 500 125 705
Email: m.grabowski@sprintdrukarnia.pl

Radomił Kopeć:
Tel: 502 362 602
Email: radomil@sprintdrukarnia.pl