Druk plakatów Poznań

Plakaty są doskonale widoczne

Plakaty to jedna z najpowszechniejszych form reklamy outdoorowej. Umieszcza się je w miejscach użyteczności publicznej, na ulicach czy w środkach komunikacji. Od innych nośników reklamowych odróżnia je to, że nie mają na celu przekazać jak największej ilości informacji, lecz zapewnić szybką identyfikację produktu, usługi czy wydarzenia. Aby było to możliwe, niezbędny jest oryginalny projekt oraz wysokiej jakości druk plakatów. Bez względu na to, jaki mają mieć ostatecznie charakter - informacyjny czy typowo reklamowy, odpowiednio zaprojektowane i wyeksponowane trafią do dużej grupy odbiorców.

Oferujemy Państwu profesjonalne drukowanie plakatów w Poznaniu. Już na etapie projektowania uwzględniamy rozmiar wydruku, kolory oraz rodzaj papieru. Dokładamy wszelkich starań, aby finalnie plakat w pełni odpowiadał wszystkim Państwa oczekiwaniom, zarówno pod względem wizualnym, jak i użytkowym.

Wydruk plakatów Poznań - rodzaje druku

- cyfrowy druk plakatów - polecany wtedy, kiedy na szybko potrzebne są Państwu małe nakłady plakatów w formacie A3 lub A4,

- offsetowy druk plakatów - kiedy zamawiają Państwo duże ilości plakatów,

- wielkoformatowy druk plakatów - kiedy zamawiają Państwo małe ilości w dużych lub niestandardowych wymiarach.

Drukowanie plakatów - papier:

- papier kredowy błyszczący - o połyskującej powierzchni, nieznacznie odbijającej światło,

- papier kredowy matowy - bez połyskującej powierzchni.

Gramatura papieru

Oferujemy profesjonalny wydruk plakatów w Poznaniu na papierze kredowym o gramaturze od 130 do 350 gramów. W zależności od Państwa potrzeb oraz prestiżu przekazu reklamowego, umożliwiamy zatem druk plakatów zarówno na papierze o niskiej sztywności, jak i na papierze najwyższej jakości.

Formaty plakatów

Wykonujemy druk plakatów w Poznaniu w następujących formatach: A1, A2, A3, B1, B2.

Drukowanie plakatów Poznań - dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Oferujemy Państwu profesjonalny wydruk plakatów reklamowych, informujących o wydarzeniach kulturalnych czy przedstawiających ofertę firmy, a także obwieszczeń i afiszów. W każdej realizacji dbamy o zachowanie najwyższych parametrów jakości. Zamówienia mogą Państwo złożyć online za pomocą naszej strony. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych kompleksowych usług. W przypadku jakichkolwiek pytań, zachęcamy do kontaktu.

ZAPYTAJ I ZAMÓW