Drukarnia etykiet samoprzylepnych Poznań

Druk etykiet samoprzylepnych Poznań

Etykiety są niezbędne do znakowania i identyfikacji towarów w przemyśle, branży spożywczej, chemicznej, farmaceutycznej i motoryzacyjnej. Mogą to być etykiety na butelki, kosmetyki, leki i suplementy czy też na produkty spożywcze. W zależności od branży i specjalnych wymagań niektórych opakowań stosowane są różne rodzaje etykiet - ekologiczne, na powierzchnie cylindryczne, odporne na działanie skrajnych temperatur czy przeznaczone do kontaktu z żywnością. Oferowane przez nas etykiety w Poznaniu łączy wysoki poziom wykonania, trwałość, estetyka oraz odporność na działanie czynników zewnętrznych. Oferujemy profesjonalny druk etykiet! Sprawdź sam!

Drukarnia etykiet Poznań - rodzaje

- Etykiety papierowe - najbardziej ekonomiczne rozwiązanie dla większości branż. Istnieje możliwość zadrukowania etykiet w pełnej gamie kolorystycznej, z uwzględnieniem różnych metod uszlachetniania - np. lakierowania czy złocenia.

- Etykiety foliowe - wyróżnia je duża wytrzymałość i elastyczność, bardzo dobrze sprawdzają się w kontakcie z wodą i tłustymi substancjami. Wysokiej jakości nadruk i połyskująca powierzchnia pozwalają na uzyskanie lepszych efektów wizualnych.

- Etykiety plombowe - stosowane do zabezpieczania oraz znakowania towarów, zwłaszcza w okresie gwarancji.

- Etykiety informacyjne - mogą być wykonywane w dowolnym kształcie.

- Etykiety zabezpieczające - służą do zabezpieczenia żywności i innych towarów, sprawdzają się również podczas produkcji i transportu sprzętu elektronicznego.

Drukarnia etykiet samoprzylepnych

Oferujemy druk etykiet na arkuszach oraz etykiety na rolce. Pierwsze rozwiązanie sprawdzi się w przypadku ręcznego konfekcjonowania produktów, wszędzie tam, gdzie wymagana jest mniejsza ilość etykiet, zwłaszcza w nieregularnych kształtach. Dzięki uruchomieniu nowej maszyny do druku etykiet na rolce jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym zleceniom, zarówno przy średnich, jak i mniejszych nakładach. Oferujemy wysokiej jakości etykiety samoprzylepne w Poznaniu, wykonane na papierze, folii matowej, błyszczącej lub transparentnej, a także na foliach i papierach metalizowanych, z uwzględnieniem dodatkowych uszlachetnień.

Druk etykiet Poznań - dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Oferujemy profesjonalny druk etykiet samoprzylepnych, zarówno w standardowym, jak i nietypowym kształcie, przeznaczonych do różnych branż. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, zapewniając fachowe doradztwo na każdym etapie współpracy z naszą firmą. Z uwagi na złożoność formatów, wykończeń i sposobów realizacji etykiet, wycenę tej usługi przygotowujemy indywidualnie, dopasowując ją do specyfikacji danego produktu. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.

Ze względu na złożoność możliwości, formatów i wykończenia, wycenę tego produktu przygotowujemy indywidualnie, dopasowując ją do specyfikacji produktu specjalnie dla Ciebie. Napisz do nas, a nasi handlowcy przygotują ofertę dla Ciebie.

ZAPYTAJ I ZAMÓW