Kalendarze reklamowe - drukarnia kalendarzy Poznań

PIRAMIDKA Z WKLEJANYM KALENDARIUM
PIRAMIDKA WIELOSTRONICOWA
KALENDARZE KIESZONKOWE

W ofercie drukarni cyfrowej i offsetowej Sprint mamy również:

– podkładki pod myszki
– planery
– biuwary, podkłady na biurko

Na indywidualne zamówienie zaprojektujemy kalendarz dopasowany do Twoich potrzeb.

Kalendarze drukarnia - kalendarze reklamowe

Kalendarz reklamowy to prosty, ale skuteczny gadżet, który nie wymaga dużych nakładów finansowych i może służyć klientom przez cały rok. Jego działanie promocyjne ma zatem szeroki zasięg, a dzięki walorom użytkowym kalendarz może także wpływać na pozytywne postrzeganie Państwa firmy. W naszej ofercie znajdą Państwo kalendarze reklamowe w różnych wariantach - do powieszenia na ścianę, do postawienia na biurku, kalendarze książkowe i zeszytowe, a także planery i kalendarzyki listkowe. Oferujemy profesjonalny druk kalendarzy, dostosowanych do Państwa indywidualnych potrzeb, zarówno pod względem estetyki, jak i parametrów użytkowych. Na każdym kalendarzu może znaleźć się dowolna grafika, a także logo, nazwa Państwa firmy i dane kontaktowe.

Kalendarze reklamowe - rodzaje

- Kalendarze jednodzielne - z kalendarium wskazującym obecny miesiąc. To wyjątkowo funkcjonalny i przejrzysty gadżet reklamowy, idealny dla osób lubiących mieć wszystko zaplanowane na jednej planszy.

- Kalendarze trójdzielne - z 3 kalendariami na obecny, poprzedni i następny miesiąc, idealne do powieszenia na ścianie i praktycznej organizacji pracy.

- Kalendarze wieloplanszowe - wielostronicowe, ze spiralą i specjalną zawieszką. Umożliwiają wygodne robienie notatek.

- Kalendarze ścienne listwowane - w formie plakatu, z listwami na dole i u góry kalendarza, a także z praktyczną zawieszką umożliwiającą wygodne powieszenie.

- Kalendarze reklamowe w formie piramidki - nieodzowny terminarz i pomocnik organizacyjny do postawienia na biurku. W tej kategorii do wyboru są różne kalendarze - drukarnia wykonuje piramidki na cały rok, z wklejanym kalendarium, a także piramidki wielostronicowe.

- Kalendarze kieszonkowe - idealnie pasują do każdego portfela, są bardzo praktyczne i poręczne, stanowiąc jednocześnie skuteczny nośnik reklamowy.

- Kalendarze książkowe - najbardziej popularny gadżet reklamowy. Oprawione w twardą okładkę prezentują się bardzo elegancko, a ozdobna tasiemka pozwala na wygodne zaznaczanie stron. Nasza drukarnia kalendarzy wykonuje także spersonalizowane projekty - np. z dedykacją dla klientów.

- Biuwary - kalendarze reklamowe w formie podkładki na biurko. Pełnią funkcję praktycznego organizera, pozwalają na wykonywanie szybkich zapisków. W ofercie drukarni posiadamy także praktyczne podkładki na myszki pełniące funkcję gadżetu reklamowego.

Kalendarze reklamowe - papier i wykończenie

Wykonujemy druk kalendarzy w Poznaniu na papierze kredowym o grubościach różnych dla poszczególnych formatów. Wykończenie stanowi podkład w opcji folii matowej lub błyszczącej.

Spersonalizowane kalendarze - drukarnia kalendarzy Poznań

Na specjalne zamówienie zaprojektujemy dla Państwa kalendarz dopasowany do indywidualnych potrzeb. Służymy fachowym doradztwem już na etapie wstępnego projektu. Pomożemy Państwu wybrać rozwiązania, które będą pełnić funkcję skutecznego nośnika reklamowego. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Wyceń projekt
0

0,00 zł