Drukarnia opakowań Poznań

produkujemy opakowania różnego rodzaju, w tym pudełka automatyczne i klejone.

Posiadamy dużą bazę wykrojników własnych, oraz pomagamy w projektowaniu opakowań dopasowanych do produktu jeżeli, żadne z gotowych rozwiązań nie pasują wymiarowo.
Produkujemy opakowania z oknami z folia i bez. Opakowania wykonujemy z tektury, kartonu, również powlekanych oraz innych surowców dopasowanych do wymagań produktu. Jesteśmy w stanie wyprodukować kartony i opakowania ze specjalnym przeznaczeniem np. do kontaktu z żywnością (kartony z atestami), dla branży kosmetycznej, farmaceutycznej, odzieżowej, samochodowej i wielu innych.

Masz produkt i chcesz go zapakować? Świetnie trafiłeś! Nasi handlowcy i graficy pomogą znaleźć rozwiązanie odpowiednie dla Ciebie.

Drukarnia opakowań Poznań

Sprint to profesjonalna drukarnia opakowań w Poznaniu, z bogatym doświadczeniem poligraficznym, dzięki czemu podejmujemy się realizacji nawet najbardziej nietypowych zleceń. Posiadamy dużą bazę gotowych wykrojników, ale pomagamy również w projektowaniu indywidualnych opakowań, dopasowanych wymiarowo do produktu, jeżeli gotowe rozwiązania okazują się niewystarczające. Oferujemy druk opakowań kartonowych i papierowych w technologii offsetowej. Produkujemy opakowania z tektury, kartonu, na podłożach trudno wchłanialnych, a także wykonane z surowców dostosowanych do wymagań danego produktu. Jesteśmy w stanie wykonać tekturowe lub foliowe opakowania z atestem spożywczym - spełniają one wszystkie wymogi związane z bezpieczeństwem i jakością opakowań przeznaczonych dla żywności, dzięki czemu są w pełni przyjazne konsumentom. Nasza drukarnia opakowań w Poznaniu zapewnia:

- profesjonalną i kompleksową realizację poligraficzną

- doradztwo technologiczne

- projektowanie konstrukcji opakowań

- fachowe wsparcie na każdym etapie współpracy

Profesjonalny druk opakowań w Poznaniu - co zyskasz dzięki naszym usługom?

Różnorodność stosowanych w procesie produkcji materiałów oraz metod uszlachetniania (lakierowanie, tłoczenie czy foliowanie) pozwala nam na wykonanie dowolnego opakowania, dostosowanego do wymogów użytkowych produktu oraz indywidualnych oczekiwań klienta. Oferujemy profesjonalny druk opakowań o następującym przeznaczeniu:

- branża spożywcza

- branża kosmetyczna

- suplementy diety i parafarmaceutyki

- artykuły papiernicze

- artykuły przemysłowe

- artykuły chemii gospodarczej

- przetwórstwo rybne

Naszą misją jest profesjonalny druk opakowań wielofunkcyjnych - stanowiących odpowiednie zabezpieczenie produktu w trakcie przechowywania i transportu, a także będących skutecznym narzędziem marketingowym. Nasza drukarnia opakowań w Poznaniu służy pomocą zarówno przy wyborze gotowego rozwiązania, jak i przy projekcie oprawy graficznej. Zapraszamy do kontaktu.

Masz gotowy projekt opakowania? Z przyjemnością zrealizujemy go dla Ciebie.

Ze względu na złożoność możliwości, formatów i wykończenia, wycenę tego produktu przygotowujemy indywidualnie, dopasowując ją do specyfikacji produktu specjalnie dla Ciebie. Napisz do nas, a nasi handlowcy przygotują ofertę dla Ciebie.

ZAPYTAJ I ZAMÓW