Ulotki reklamowe Poznań – drukarnia ulotek

Ulotka to najpopularniejsza i najprostsza forma reklamy

Proponowane przez nas rozwiązania to ulotka drukowana w najlepszej jakości na optymalnym papierze. Specjalnie dla Państwa jesteśmy w stanie zaprojektować ulotkę zaczynając od najprostszej ulotce jednostronnej, a kończąc na indywidualnym projekcie dopasowanym do Państwa potrzeb.

Niezbędne na targach i konferencjach, idealne do dystrybucji wysyłkowej i bezpośredniej, przydatne podczas rozmów handlowych - ulotki nadal pozostają jednym z najskuteczniejszych i najczęściej stosowanych narzędzi marketingowych. Przemawia za nimi nie tylko prosta forma, umożliwiająca łatwy i szybki przekaz informacji, ale także niski koszt produkcji. Nasza drukarnia ulotek w Poznaniu oferuje szeroki zakres usług poligraficznych, dostosowanych do indywidualnych oczekiwań klientów. Własna introligatornia pozwala nam na wykonanie każdego, nawet najbardziej nietypowego zamówienia. Doskonałe zaplecze techniczne oraz wyspecjalizowana kadra pracownicza to gwarancja optymalnego nasycenia kolorów oraz doskonałej jakości druku w atrakcyjnej cenie. Oferowane przez nas ulotki reklamowe w Poznaniu sprawdzą się w każdej realizowanej przez Państwo kampanii marketingowej.

Drukowanie ulotek Poznań - nasza oferta

Wykonujemy wysokiej jakości wydruk ulotek w szerokim zakresie - od standardowych formatów po nietypowe kształty i wymiary:

– ulotki A4
– ulotki A5
– ulotki A6
– ulotki DL

Oferujemy zarówno jednostronne, jak i dwustronne drukowanie ulotek w Poznaniu:

- 4+0 (druk jednostronny w pełnym kolorze)
- 4+4 (druk dwustronny w pełnym kolorze)
- monochromatycznie (druk czarno – biały)

Własna introligatornia jako dział drukarni pozwala na realizację każdego zamówienia bez względu na stopień skomplikowania.

Oprócz przycięcia do formatu mamy w ofercie:
– bigowanie
– sztancowanie
– falcowanie. (dzięki falcowaniu drukowane ulotki mogą być składana do wybranego formatu na kształt litery C lub Z)

Nasza drukarnia ulotek w Poznaniu stosuje także specjalne metody uszlachetniania druku - dla zachowania trwałości oraz podniesienia poziomu estetycznego materiałów reklamowych:

– lakier offsetowy
– foliowanie na gorąco.

Drukarnia ulotki Poznań - dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Specjalnie dla Państwa jesteśmy w stanie wykonać każdą, nawet najbardziej nietypową ulotkę. Zaprojektujemy odpowiednią formę, pomożemy również w przygotowaniu właściwego przekazu graficznego oraz w doborze treści - tak, aby reklama była jeszcze bardziej skuteczna. Zapewniamy:

- wysokiej jakości druk ulotek reklamowych w różnych formatach oraz o różnej gramaturze papieru

- szybkie terminy realizacji

- fachowe doradztwo na każdym etapie współpracy

- atrakcyjne ceny

Zachęcamy do kontaktu - pomożemy w doborze optymalnych rozwiązań.

ZAPYTAJ I ZAMÓW