Wizytówki Poznań drukarnia Sprint

Wizytówka - Mały, niepozorny kawałek kartonika,

który na stałe wpisał się do kultury biznesowej i towarzyszy zarówno oficjalnym okazjom, jak i niezobowiązującym spotkaniom. Starannie i z pomysłem wykonana wizytówka to doskonała okazja, żeby zrobić na naszym rozmówcy dobre wrażenie. Istotne jest to zwłaszcza w sytuacji, kiedy mamy do czynienia z potencjalnym kontrahentem. Warto więc poświęcić chwilę na wybranie ciekawego projektu wizytówki i odpowiedniego miejsca w którym wykonamy nasze wizytówki, gdyż od tego jak będzie ona wyglądała w dużej mierze zależy to, czy zapadnie w pamięć osobie, której zostanie wręczona.

Wizytówki Poznań - profesjonalny wydruk

Wizytówka to nieodłączny towarzysz biznesowych spotkań - kreuje wizerunek osoby i marki, prezentuje najważniejsze informacje i jest skutecznym narzędziem promocji. To jeden z niewielu tradycyjnych instrumentów komunikacji i reklamy, który, mimo rosnącej popularności internetowych nośników, wciąż ma się dobrze. Nieszablonowe i kreatywne podejście naszego zespołu sprawia, że tworzymy w pełni unikalne, wyjątkowe projekty, dzięki którym wykonywane przez nas wizytówki w Poznaniu pełnią funkcję nowoczesnej reklamy w tradycyjnej formie.

Oferujemy wydruk wizytówek w Poznaniu w standardowych formatach:

90 x 50 mm
85 x 55 mm

Możliwe warianty:

Wizytówka klasyczna – na sztywnym papierze (350 g/m2), drukowana jednostronnie lub dwustronnie na papierze błyszczącym lub matowym.
Wizytówka foliowana – laminowana cienką folią matową lub błyszczącą. Folia dodatkowo usztywnia oraz zabezpiecza wizytówkę.

Wizytówka z zaokrąglonymi rogami

Masz bujną wyobraźnię i w Twojej głowie powstał szalony projekt, który chcesz przenieść do rzeczywistości? Myślisz o wizytówkach plastikowych, drukowanych na papierze czerpanym bądź też wybiórczo lakierowanych? Napisz do nas używając formularza kontaktowego a my zrobimy wszystko co w naszej mocy, żebyś otrzymał wizytówki z których będziesz dumny.

Wydruk wizytówek Poznań - dlaczego drukarnia Sprint?

Przykładamy olbrzymią wagę do jakości świadczonych przez nas usług, dlatego oferowany przez nas wydruk wizytówek w Poznaniu wykonywaniu jest przy zastosowaniu nowoczesnych technologii oraz profesjonalnego sprzętu poligraficznego. Zapewniamy fachowe wsparcie graficzne i profesjonalne doradztwo na każdym etapie realizacji zamówienia. Nigdy nie powielamy pomysłów i projektów, dlatego mogą mieć Państwo pewność, że stworzona przez nas wizytówka będzie niepowtarzalna, Zapraszamy do współpracy.

ZAPYTAJ I ZAMÓW